Svetr Gant

  • Naše cena
    1 799 Kč
    1 399 Kč s DPH

Velikosti / Jak se měřit

O produktu

Svetr Gant s klasickým střihem, je vyroben ze 100% bavlny, která je kvalitně zpracovaná a dokáže ochránit Vaše teplo před chladným počasím. Materiál je středně hrubý, takže svetr je vhodný do teplejšího, i chladnějšího počasí. Design svetru je dotvořen výšivkou Gant. Produkty Gant dovážíme přímo z Anglie a naši dodavatelé nám garantují originalitu všech produktů. Všechny produkty pocházejí z oficiálních kamenných prodejen a jedná se o zboží z uplynulých sezón. Každý produkt, který na našem e-sho

Barva: Tmavě modrá
Kolekce: Podzim/Zima
Materiál: 100% bavlna
Pohlaví: Pánské

Kód produktu: GA701501

O značce Gant

Značka GANT je protkaná bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. Spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. Její hodnoty jsou nerozlučně spjaty s autentickým dědictvím amerického východního pobřeží, pocházejícím z roku 1949, kdy byla společnost založena. Původně se její zakladatel Bernard Gantmacher specializoval na ručně šité košile, které si rychle získaly velkou oblibu. Postupně svůj sortiment rozšířil o komplet pánský i dámský šatník a GANT se stal vskutku globální lifestylovou značkou.

GANT je synonymem pro nadčasový, nenuceně ležérní a dokonale elegantní styl. A také kosmopolitní, takže přirozeně zapadá do ulic všech světových velkoměst. Je připraven pro lidi, kteří pracují na plné obrátky, ale zároveň dokážou navzdory ruchu města zpomalit a užít si všechny příběhy, které chtějí prožít. S noblesou a grácií.

Podobné výrobky

Novinka

Polo triko Gant

1 399 Kč

Novinka

Polo triko Gant

1 399 Kč

Novinka

Polo triko Gant

890 Kč 1 399 Kč

Novinka

Svetr Gant

1 399 Kč 1 799 Kč

Novinka

Polo triko Gant

1 399 Kč

Novinka

Svetr Gant

1 399 Kč 1 799 Kč

Otáčej předmětem doprava, nebo doleva.
Dvojklikem zvětšíš na celou obrazovku.