Polo triko Gant

  • 1 399 Kč

Velikosti / Jak se měřit

O produktu

Polokošile od Gant můžeme nazvat i nestárnoucí klasikou. Mají klasický, elegantní design a velmi dobré zpracování. Samozřejmostí v této třídě je 100% kvalitní bavlna, díky které se budete v polokošili cítit dobře za každého počasí. Zapínání je na 2 knoflíky a polokošile obsahuje výšivku Gant, která je detailně propracovaná. Produkty Gant dovážíme přímo z Anglie a naši dodavatelé nám garantují originalitu všech produktů. Všechny produkty pocházejí z oficiálních kamenných prodejen a jedná se o zbo

Barva: Modrá
Kolekce: Celoroční oblečení
Materiál: 100% bavlna
Pohlaví: Pánské

Kód produktu: GA9713593

O značce Gant

Značka GANT je protkaná bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. Spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. Její hodnoty jsou nerozlučně spjaty s autentickým dědictvím amerického východního pobřeží, pocházejícím z roku 1949, kdy byla společnost založena. Původně se její zakladatel Bernard Gantmacher specializoval na ručně šité košile, které si rychle získaly velkou oblibu. Postupně svůj sortiment rozšířil o komplet pánský i dámský šatník a GANT se stal vskutku globální lifestylovou značkou.

GANT je synonymem pro nadčasový, nenuceně ležérní a dokonale elegantní styl. A také kosmopolitní, takže přirozeně zapadá do ulic všech světových velkoměst. Je připraven pro lidi, kteří pracují na plné obrátky, ale zároveň dokážou navzdory ruchu města zpomalit a užít si všechny příběhy, které chtějí prožít. S noblesou a grácií.

Podobné výrobky

Svetr Gant

1 399 Kč 1 799 Kč

Novinka

Svetr Gant

1 399 Kč 1 799 Kč

Novinka

Polo triko Gant

1 399 Kč

Novinka

Polo triko Gant

1 399 Kč

Novinka

Svetr Gant

1 399 Kč 1 799 Kč

Svetr Gant

1 399 Kč 1 799 Kč

Otáčej předmětem doprava, nebo doleva.
Dvojklikem zvětšíš na celou obrazovku.